top of page

TRIO NA SLUNNÉM VRŠKU

PROJEKT RODINNÝCH DOMŮ TRIO NA SLUNNÉM VRŠKU

Projekt TRIO Na slunném vršku v obci Kamenice nabízí prémiové bydlení nedaleko od Prahy. Elegantní bydlení, které nabídne vám i vašim blízkým komfort a soukromí blízko přírodě, aniž byste se museli vzdát městského života. Praha je vždy na dosah.

Při návrhu jsme chtěli docílit klasického, nadčasově elegantního vzhledu domu bez přílišné moderny a extravagance, která by do okolní zeleně nezapadala. Tvar jsme zvolili v praktickém tvaru L, domy jsou důmyslným způsobem rozděleny na tři různě velké byty i s podkrovní částí. Každá jednotka má přístup na vlastní část zahrady a své parkovací stání.

Byty poskytují svým obyvatelům bohatou porci slunečního světla i soukromí a celoročně nabízí útulnou atmosféru. Zvláštní důraz jsme kladli na praktické využití prostoru, aby zde našla pohodlné zázemí jak rostoucí rodina, tak ti, kteří se jen snaží uniknout shonu města. Neméně důležitý byl také výběr kvalitních materiálů, které budou majitelům sloužit dlouhá léta.

V Kamenici se pohodlí setkává s praktičností. Málokterá lokalita tak blízko Praze se může chlubit pěknou a čistou přírodou i ovzduším. V okolí jsou krásné lesy, zámky, turistické trasy, přitom jste stále městu na dosah. Snadno se dostanete do Prahy autem i autobusem, ale zároveň vám nový domov poskytne plnohodnotné zázemí, najdete zde vše potřebné od obchodů, škol a školek, přes restaurace až po sportovní vyžití a wellness.

https://www.domytrio.cz/

NÁZEV STAVBY

TRIO Kamenice

OKRES

Praha - Východ

STAVBA

TRIO MAXI

UŽITNÁ PLOCHA

Celkem 1 104,72m2

DOKONČENÍ STAVBY

2022

CHARAKTER STAVBY

Novostavba

CELKEM BYTŮ

9 bytových jednotek

POČET DOMŮ TRIO

3

MÍSTO

Kamenice, 8km od Prahy

ZAHÁJENÍ STAVBY

2021

VIZUALIZACE

REALIZACE

bottom of page